Avestus Real Estate, zdařené pokusy o výstavbu Modřan

Avestus Real EstateModřany byly vždy částí Prahy, kterou každý „Pražák“ opovrhoval, jenže to se již dávno změnilo a když se se Praha rozhodla, že do Modřan přivedou velmi frekventovanou MHD tak se z nich stane velmi zajímavé místo k životu. Výsledek za to rozhodně stál, protože se z Modřan stalo místo, kam každý sportovec minimálně jednou týdně zavítá, kam každý správný bohém minimálně jednou do měsíce pozve své přátele a kam se každý romantik minimálně jednou do měsíce zajde podívat na místní krásy. Společnost tohoto faktu velmi mazaně využila a vystavěla zde Modřanský háj, což je místo poskytující krásné byty v tomto nově se rozvíjejícím šlahounu Prahy.

Developerské projekty Praha, jako je tento, jsou pravděpodobně budoucností bydlení. Háj nabízí byty, rodinné domy a dokonce i vily a dvojdomy. Modřany jsou součástí Prahy 12, která je dnes brána jako sportovní centrum celého města a má tak před sebou velkou budoucnost, tudíž se rozhodně nemusíte bát, že by Vaše nová nemovitost v budoucnu ztrácela svou hodnotu, protože je spíše očekávána tendence opačná.

First bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pořiďte si levné, kvalitní a především komfortní bydlení. To slibují mobilheimy celoroční, které můžete sehnat již do jednoho milionu.