Finep je společnost, která ví, co zákazník chce

FinepNa pražském trhu může být pouze jedna firma nejlepší a tou je společnost Finep. Tato společnost má tradici již od roku 1995 a zkušenosti jejich architektů sahají ještě mnohem hlouběji. Finep dokonce přišel s „novým“ způsobem placení, který se z českého trhu na chvíli stáhl a nyní je díky této firmě zpátky. Jedná se o takzvané družstevní bydlení, které funguje na principu anuity, což je v podstatě druh nájemného, kterým splácíte většinovou část celého bytu. Tomuto způsobu přichází na chuť čím dál tím více lidí a je tak esem v rukávu oproti ostatním firmám. Mezi družstevní byty patří například Kaskády Barrandov nebo bytové družstvo Habr.

Mezi developerské projekty Praha patří od firmy Finep nespočet lukrativních ubytování a reality od této firmy se můžou pyšnit mnohými spokojenými zákazníky a dobrou pověstí, která o nich převládá. Mezi projekty této firmy patří především následující seznam, který Vám odhalí jen to nejlepší od firmy Finep: Jedná se o Britskou čtvrť na Praze 5 ve Stodůlkách, Harfa Park, který naleznete na Praze 9 na Vysočanech, domy Na Hvězdárně, které jsou unikátním způsobem zapuštěné do přírodní krajiny Prahy 5, dále například Malý Háj, bydlení Nad Přehradou a bytový Park Prosek o kterém se dočtete více na webových stránkách společnosti Finep.

First bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pořiďte si levné, kvalitní a především komfortní bydlení. To slibují mobilheimy celoroční, které můžete sehnat již do jednoho milionu.