PASSERINVEST GROUP jako silný, ale podceňovaný partner

PASSERINVEST GROUPPASSERINVEST GROUP je jedna z nejstarších českých developerských firem, byla vytvořena šikovným podnikatelem Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby se chopila mnoha staveb a tak si vytvořila řadu zkušeností s výstavbou rezidenčních, komerčních a administrativních budov, ba dokonce celých ohromných komplexů pro mnohé velké firmy. V roce 1995 byla firma PASSERINVEST GROUP jako štědrý investor a developer spojován převážně s BB Centrem v Praze 4 – Michli, které je jedním z největších a nejúspěšnějších developerských projektů v České republice. Jeho realizací se PASSERINVEST GROUP zařadil mezi přední společnosti na českém realitním trhu a získal výrazné mezinárodní povědomí a i nadále se tato firma významně podílí na rozvoji hlavního města a její developerské projekty obohacují město a velmi atraktivní bydlení pro každého.

Park Baarova jako projekt společnosti PASSERINVEST

Nový projekt rezidenční park Baarova nabízí byty, které jsou vrcholnou prací architektů této firmy. Budovy se tyčí na Praze 4 a jsou velmi elegantně zakombinované do přírodního prostředí, které je doplněno vybudovaným Parkem pro všechno Vaše sportovní vyžití a také velmi hezkým čištěným jezírkem, které dotváří pohodovou atmosféru celého okolí. Máte-li tudíž rádi sport, přátelé a místo, kde se takzvaně „vyřádíte“ je pro Vás park Baarova tím pravým a měly byste si přijít naše rychle se vyprodávající byty prohlédnout.

 

First bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pořiďte si levné, kvalitní a především komfortní bydlení. To slibují mobilheimy celoroční, které můžete sehnat již do jednoho milionu.