Property Solutions u nás a v zahraničí

Property SolutionsDeveloperské projekty od zahraničního developera? Že to není správná volba? To jste nejspíše ještě neviděli slavný Jubileum House a nejspíš jste také ještě nenakupovali v obchodním centru Palladium. Jsem si jist, že tyto projekty samozřejmě znáte a jen jste do dnes nevěděli, že se jedná o velkolepé stavby právě od této společnosti, tyto úspěšné projekty vybudovaly společnosti velmi vážené jméno a zajistili jí reputaci, o které by se mohlo ostatním developerským společnostem pouze zdát. Společnost se zabývá výstavbou, modernizací a pronájmem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Nabízí také řadu doplňujících služeb, mezi které můžeme zahrnout například finanční poradenství v oblasti služeb a marketingu nebo vlastní realitní kancelář.

Druhým nejznámějším avšak pravděpodobně nejpodařenějším projektem v České republice je již zmiňovaný Jubileum House, což je projekt, který nabízí byty mnoha druhů a velikostí uspořádaných v několika patrech. Jedná se o projekt, který je součástí Prahy 7 a nabízí okolo 100 nových exkluzivních bytů, které budou dozajista vyhovovat i těm nejnáročnějším domov hledajícím rezidentům.

First bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pořiďte si levné, kvalitní a především komfortní bydlení. To slibují mobilheimy celoroční, které můžete sehnat již do jednoho milionu.