SEKYRA a její velká trojice bydlení v Praze

SEKYRASpolečnost SEKYRA poskytuje již od roku 1995 všem svým zákazníkům byty, o jejichž kvalitě není možné pochybovat. Jedná se především o luxusní rezidence nebo nízkorozpočtové moderní byty, pro všechny ekologicky a hlavně ekonomicky myslící obyvatele. Pokud nechcete tolik platit za rostoucí ceny plynu, cody a elektřiny, vymyslela pro Vás SEKYRA perfektní řešení, kterým je projekt Dolný Počernice – V Čeňku, kde tato nízkorozpočtová stavba dokáže s účty velmi rychle zatočit. Byly zde vystavěny tři dvojice bytových domům, ve kterých nalezneme 54 bytů, které dají odpočinout Vám i Vaší peněžence. Najdeme zde samozřejmě od této společnosti i jiné developerské projekty v Praze, jako jsou například zahrady Opatov nebo velmi luxusní rezidence Korunní. Oba dva projekty se mnohou chlubit lehkým přístupem do centra, vybaveností bytu, dobrým a tichým okolím, stejně jako zajímavým designem a nízkou cenou. 

SEKYRA Group a její ocenění

Za svoji dlouho historii, získala společnost SEKERA mnohá ocenění, která by se hodilo zde uvést, ale uvedeme zde jen některá z poslední doby tedy aktuální.

V roce 2005 získala společnost prestižní ceny pro rozvoj trhu nemovitostí, která se v Česku považuje za nejprestižnější ceny, kterou lze získat. Dále tu máme: CONSTRUCTION & INVESTMENT JOURNAL – CIJ AWARD 2007, STAVBA ROKU – NÁRODNÍ TECHNICKÁ KNIHOVNA V PRAZE 6, GRAND DESIGN 2009 a v neposlední řadě PLATINOVÝ PARTNER – ČESKÉRADY PRO ŠETRNÉ BUDOVY.

First bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pořiďte si levné, kvalitní a především komfortní bydlení. To slibují mobilheimy celoroční, které můžete sehnat již do jednoho milionu.